Nejčastější dotazy

MÁTE KAMENNÝ OBCHOD?

Máme kancelář/výdejové místo, ve které máme veškeré značkové brýle vystavené.

JE ZBOŽÍ ORIGINÁL?

Ano, veškeré zboží je 100% originál. Domníváme se, že by bylo trochu riskantní prodávat padělky na firmu, která je námi vlastněna, inzerovat tyto brýle v různých zdrojích (novinové články, televize, sociální sítě atd.) a ještě je mít u sebe v prodejní místnosti. Proto jsme se rozhodli, že prodávat jedině originály, je ta správná cesta:).

PROČ JSOU BRÝLE TAK LEVNÉ?

Od roku 2009 spolupracujeme s největšími velkoobchodníky prodávajícími značkové brýle, obruby a obroučky a díky objemům a přátelským vztahům máme možnost nakupovat brýle za zajímavé ceny. A proto, že značkové brýle pro nás nejsou jen zboží, ale tak trochu i vášeň, chceme se o tuto vášeň podělit i s vámi. Domníváme se, že nosit krásné moderní brýle by měl každý, kdo se zajímá o módu, a neměl by za značkové brýle utrácet částky jako za menší dovolenou.

ZHOTOVÍTE MI DIOPTRICKÁ SKLA/BRÝLOVÉ ČOČKY?

Ano, pro zákazníky, kteří si u nás zakoupí brýlové obruby a brýlové obroučky, zhotovujeme dioptrická skla, stačí vám k tomu předpis od očního lékaře. Ve spolupráci s naším partnerem vám necháme zhotovit dioptrická skla a brýlové čočky do vámi vybraných brýlí dle aktuálního ceníku či akčních nabídek.

MÁTE DALŠÍ DOTAZY?

info@eurooptik.cz , +420 606 546 561 Líbí se vám naše brýle, chcete nás pochválit? Lajkujte, šérujte, instagramujte, pinujte cokoliv. Více zájemců = více značkových brýlí = lepší ceny. Děkujeme, že jste si vybrali brýle z Eurooptik.cz.