O nás - Eurooptik.cz

KDO JSME?

Jsme společnost zabývající se dovozem a velkoobchodem značkových brýlí vyráběných v Itálii. Nabízíme luxusní značkové dioptrické brýle, brýlové obruby, obroučky a značkové sluneční brýle.

V ČEM JSME JINÍ?

Nakupujeme pouze kvalitní a prověřené brýle světoznámých jmen dle aktuálních módních trendů. Díky možnosti nákupu velkých objemů si můžeme dovolit nabízet brýle za nižší ceny než konkurenční oční optiky.

CO NABÍZÍME?

V našem sortimentu naleznete pouze vysoce kvalitní a zejména značkové brýle světoznámých jmen za ceny umožňující nákup moderních, krásných a trendy brýlí širokému spektru zákazníků.

NAPSALI O NÁS:

eurooptik-o-nas

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO?

Na začátku byla vlastní potřeba, kterou nešlo naplnit. Základní impuls pro Eurooptik.cz byla lehce zoufalá snaha si koupit moderní a hezké dioptrické brýle a brýlové obruby za rozumnou cenu pro vlastní potřebu.

Po krátkém průzkumu jsme zjistili, že světoznámá módní jména a značkové italské brýle jsou v České republice nezřídka velice předražené a málokdy k sehnání. Navázali jsme tedy spolupráci s několika dodavateli přímo v Itálii, kteří jsou našimi partnery dodnes a zajišťují nám stabilní dodávky značkového zboží přímo od výrobců luxusního optického zboží značek Dior, Gucci, Dolce Gabbana, Max Mara, Valentino, Vogue, Prada, Escada, Givenchy a řady dalších. Tyto a další značky dodáváme za ceny na úrovni italských maloobchodů, což znamená diametrálně odlišné od cen v řetězcích očních optik a řady dalších, jejichž dodávky jsou závislé na oficiálních zástupcích pro ČR, což jim cenu výrazně navyšuje.