Luxusní a značkové brýle a obruby levně Eurooptik.cz

online/eshop/výdejna

Co nabízíme?

Jsme eshop nabízející luxusní brýle a značkové dioptrické brýle, brýlové obrubyobroučky a značkové dámské sluneční brýle. Zároveň jsme rodinná firma, kde vše od nákupu po vyřizování objednávek probíhá v úzkém rodinném kruhu.

Díky tomu, že jsme oba prošli korporátním světem, je naším cílem mít od začátku co nejjednodušší procesy a co nejméně „koleček ve stroji“. Chceme, abyste vy, naši zákazníci, znali naše tváře, abychom pro vás byli partnerem a abyste věděli, s kým jednáte a od koho si dioptrické brýle a sluneční brýle kupujete.

Napsali o nás:

Eurooptik.cz media

Jak to všechno vzniklo?

Tak jako většina mladých podniků z posledních let, na začátku byla vlastní potřeba, kterou nešlo naplnit. Základní impuls pro vznik e-shopu Eurooptik.cz byla lehce zoufalá snaha si koupit moderní a hezké dioptrické brýle a brýlové obruby za rozumnou cenu.

Eurooptik.cz / Four M Company – Kdo stojí za úspěchem

Martina Milosavljević

Po úspěšném působení v marketingové agentuře, kde jsem měla na starosti marketingové kampaně velikých korporátních klientů, se po nástupu na mateřskou dovolenou věnuji e-shopu Eurooptik.cz.

Brýlové obruby a dioptrické brýle  nosím od svého dětství a vím, jak je pro člověka důležité mít dobře padnoucí a zároveň hezké brýle. Brýle, které si od nás pořídíte, jsou tak z velké míry naše reference, a proto se vždy snažím, aby naše brýle byly módní doplněk, který budete rádi nosit, a bude součástí vašeho módního stylu.

Mojí snahou je pečlivě vybírat nabízené luxusní diopotrické brýle, brýlové obruby, obroučky a sluneční brýle na základě nejnovějších trendů z oblasti módy, díky čemuž je nabídka e-shopu Eurooptik.cz tak rozsáhlá a rozmanitá. Zároveň se starám a věnuji našim třem dětem.

Brýle: na dálku, počet dioptrií téměř 6, značka obrub - nejnověji Escada, Tom Ford; oblíbené sluneční brýle jsou Tom Ford, Web by Marcolin, Roberto Cavalli.

Four M Company -Eurooptik.cz

Management a vedení společnosti Four M Company na team buildingu:).

Libí se vám, co děláme?

Spojte se s námi na Linkedin-u, Facebooku, Instagramu a pomozte společně nabízet krásné brýle, brýlové obruby a sluneční brýle levně.

Nejčastejší dotazy - Eurooptik FAQ

Historie:

2009/2010 - V průběhu několika měsíců provozu jsme se přesvědčili, že o značkové dioptrické a sluneční brýle je značný zájem, a tak jsme se rozhodli do toho jít naplno. Ukončili jsme své pracovní povinnosti a začali se plně věnovat e-shopu Eurooptik.cz.

2010 - S většími objemy vyvstala potřeba se z živnostenského oprávnění přesunout na firmu, a tak vznikla Four M Company s.r.o., kde název tvoří iniciály jmen a příjmení zakladatelů MM a MM (čtyři M company).

2010/2011 - Velké množství modelů a značek skladem nás „donutilo“ vyjít zákazníkům vstříc a zřídit výdejové místo, kde si mohou veškeré brýle vyzvednout, vyzkoušet a zakoupit.

2011-2014 - Neustálá práce na sortimentu a neustálá snaha přinášet to nejlepší ze světa značkové módy a módních návrhářů. Stali jsme se tak jedním z největších e-shopů s nejširší nabídkou obroučků a dioptrických brýlí na trhu se značným přesahem na Slovensko.

2015 - Větší objemy a nabídka zboží si vyžádala přesun na nový systém, kdy i zároveň stránky prošly modernizací a sledují tak moderní trendy e-shopů. Založili jsme další e-shop zaměřený na celosvětové zákazníky s názvem Luxuryoptic.eu.

2016 - Situace u naší konkurence je stále stejná, oční optiky nabízí neznačkové brýle za ceny značkových a značkové za ceny kratší dovolené v zahraničí. Přibylo e-shopů, ale i tak značka Eurooptik.cz je stále mezi top 5 e-shopy nabízejícími kvalitní, moderní a krásné brýle levně. A nám v soukromí přibyly navíc tři starosti a radosti a na cestě je čtvrtá.

Budoucnost Eurooptik.cz

Zásadním motorem pro náš další rozvoj jsou naši zákazníci; naší motivací je jejich spokojenost a věrnost těch, kteří neskrývají nadšení z nabídky brýlí, cen a služeb. Díky tomu, že se stále více lidí vrací zpět k brýlovým obrubám a boří se strach a neochota brýle nosit, tak nás budoucnost baví.

Naší ambicí ovšem není nekonečný růst, ale především spokojení zákazníci. Zároveň se nám daří nacházet stále nové partnery, a tak můžeme nabízet originální, neopakující se dioptrické obroučky a sluneční brýle a současně to nejzajímavější a nejkrásnější z nabídky značkových návrhářských slunečních brýlí, dioptrických brýlí, obroučků a obrub dané sezóny za nejlevnější ceny v České republice.

Dioptrické brýle a sluneční brýle jsou krásný módní doplněk, který dokáže velice jednoduše změnit náš vzhled. Brýle se staly důležitým prvkem oblékání a zároveň vyjádřením módního stylu. Proto jsme se v roce 2009 rozhodli vstoupit na trh dioptrických a slunečních brýlí a od té doby nabízíme nejhezčí kousky z designérských obrouček a značkových dioptrických a slunečních brýlí. Aby byly brýle co nejpřístupnější, zvolili jsme formu e-shopu a díky tomu můžeme nabídnout brýle za zcela bezkonkurenční ceny. Naše filozofie spočívá v možnosti jednoduše poskytnout to nejlepší, co značkové brýle nabízejí s důrazem na zákazníkovu maximální spokojenost. Se svými zákazníky jednáme vždy my osobně a jsme k dispozici 7 dní v týdnu.

Naše nabídka nezahrnuje co možná nejširší rozsah produktů a barev, ale snažíme se vždy nabídnout ty nejhezčí značkové brýle z designérských kolekcí. Exkluzivně nabízíme dioptrické a sluneční brýle značek Safilo, Luxottica, Marcolin, Marchon, Allison a dalších, kteří produkují designové a značkové brýle Dior, Gucci, Hugo Boss, Max Mara, Dolce Gabbana, Armani, Furla, Escada, Givanchy, Azzaro, Cavalli, Ray Ban, Tom Ford, Valentino aj.

Brýle a brýlové obroučky, které nabízíme, osobně považujeme za zajímavé a vždy klademe důraz na jejich kvalitu a současně originalitu a módnost.

Skla do dioptrických brýlí v naší nabídce jsou zpracovávána certifikovanými optiky, kteří mají více jak 20 letou zkušenost ve svém oboru. Pečlivě dohlížíme na jejich špičkovou kvalitu a nejlepší vlastnosti materiálů tak, aby byl zákazník 100% spokojen. Naše čočky nabízíme se 7 násobnou antireflexní vrstvou, hydrofobní úpravou a počítačovou vrstvou, které jsou vždy zahrnuty v ceně.

Značkové brýle levně - Eurooptik.cz

Eurooptik.cz - Heureka

Brýlové obruby můžete vybrat zde:
 

Dámské brýlové obruby levně 
Pánské brýlové obruby levně
 
Dámské sluneční brýle levně
Eurooptik.cz Nad Smetankou 9, Praha 9
online/eshop

OK

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.