Luxusní a značkové brýle a obruby levně Eurooptik.cz

online/eshop/výdejna

Kdo jsme?

Jsme společnost zabývající se dovozem a velkoobchodem značkových brýlí vyráběných v Itálii. Zároveň provozujeme několik eshopů nabízejících luxusní značkové dioptrické brýle, brýlové obruby, obroučky a značkové sluneční brýle. Patříme do sítě jednoho z největších velkoobchodů zásobujícím brýlemi trhy střední Evropy a země západního Balkánu.

V čem jsme jiní?

Nakupujeme pouze kvalitní a prověřené brýle světoznámých jmen dle aktuálních módních trendů. Díky možnosti nákupu velkých objemů si můžeme dovolit nabízet brýle za nižší ceny než konkurenční oční optiky.

Co nabízíme?

V našem sortimentu naleznete pouze vysoce kvalitní a zejména značkové brýle světoznámých jmen za ceny umožňující nákup moderních, krásných a trendy brýlí širokému spektru zákazníků.

Napsali o nás:

Eurooptik.cz media

Jak to všechno vzniklo?

Jako většina podniků z posledních let, na začátku byla vlastní potřeba, kterou nešlo naplnit. Základní impuls pro vznik e-shopu Eurooptik.cz byla lehce zoufalá snaha si koupit moderní a hezké dioptrické brýle a brýlové obruby za rozumnou cenu pro vlastní potřebu.

Po krátkém průzkumu jsme zjistili, že světoznámá módní jména a značkové italské brýle jsou v České republice nezřídka velice předražené a málokdy k sehnání. Navázali jsme tedy spolupráci s několika dodavateli přímo v Itálii, kteří jsou našimi partnery dodnes a zajišťují nám stabilní dodávky značkového zboží přímo od výrobců luxusního optického zboží značek Dior, Gucci, Dolce Gabbana, Max Mara, Valentino, Vogue, Prada, Escada, Givenchy a řady dalších.

Tyto a další značky dodáváme za ceny na úrovni italských maloobchodů, což znamená diametrálně odlišné od cen v řetězcích očních optik a řady dalších, jejichž dodávky jsou závislé na oficiálních zástupcích pro ČR, což jim cenu výrazně navyšuje.

Nejčastejší dotazy - Eurooptik FAQ

Historie:

2009/2010 - V průběhu několika měsíců provozu jsme se přesvědčili, že o značkové dioptrické a sluneční brýle levně je značný zájem, a tak jsme se rozhodli do toho jít naplno.

2010 - S většími objemy vyvstala potřeba se z živnostenského oprávnění přesunout na firmu, a tak vznikla Four M Company s.r.o., kde název tvoří iniciály jmen a příjmení zakladatelů MM a MM (4 M company).

2010/2011 - Velké množství modelů a značek skladem bez možnosti si brýle vyzkoušet nás „donutilo“ vyjít zákazníkům vstříc a zřídit výdejové místo, kde si mohou veškeré brýle vyzvednout, vyzkoušet a zakoupit.

2011-2014 - Neustálá práce na sortimentu a snaha přinášet to nejlepší ze světa značkové módy a módních návrhářů. Stali jsme se tak jedním z největších e-shopů s nejširší nabídkou obrouček a dioptrických brýlí na trhu se značným přesahem na Slovensko.

2015 - Větší objemy a nabídka zboží si vyžádala přesun na nový systém, kdy i zároveň stránky prošly modernizací a sledují tak moderní trendy e-shopů. Založili jsme další e-shop zaměřený na celosvětové zákazníky s názvem Luxuryoptic.eu.

2016 - ... Situace u naší konkurence je stále stejná, oční optiky nabízí neznačkové brýle za ceny značkových a značkové za ceny kratší dovolené v zahraničí. Přibylo e-shopů, ale i tak značka Eurooptik.cz je stále mezi top 5 e-shopy nabízejícími kvalitní, moderní a krásné brýle levně. A nám v soukromí přibyly navíc 4 starosti a radosti.

Eurooptik.cz - Heureka

Brýlové obruby můžete vybrat zde:
 

Dámské brýlové obruby levně 
Pánské brýlové obruby levně
 
Dámské sluneční brýle levně
Eurooptik.cz Nad Smetankou 9, Praha 9
online/eshop/showroom

Accept

By continuing to use the site, you agree to our use of cookies used to enhance your visitor experience.