Seznam produktů dle výrobce  Guess

Značkové brýle Guess levně

Značka Guess letos slaví 35 let úspěšné tradice od svého založení v roce 1981, kdy se bratři Marcianové rozhodli opustit Francii s cílem splnit si svůj americký sen. To se jim záhy podařilo, jelikož začali úspěšnou spolupráci se slavným obchodním domem Bloomingdale’s, kde se první slim-fit džíny značky Guess rozprodaly během několika hodin.


A tak začala úspěšná a dlouhá historie značky Guess, která je dnes synonymem mladistvého, sexy a dobrodružného životního stylu a která prodává nejen džíny Guess, ale také další doplňky, jakou jsou kabelky Guess, parfémy Guess, hodinky Guess nebo právě dioptrické obroučky Guess a sluneční brýle Guess ve více jak 80 zemích celého světa.


Dioptrické obruby Guess vychází vždy z nejnovějších trendů a nabízí vysoce kvalitní brýle z acetátu celulózy, který doslova září škálou různých barev, obohacený zdobnými kovovými prvky ve zlaté či stříbrné barvě či krystaly Swarovski. Brýle Guess mají punc luxusu, který je podtržen velice elegantními a sofistikovanými tvary brýlí, jež lze nosit celoročně jako svůdný módní doplněk.

Více
Ukazuje se 1 - 15 z 15 položek

Informace

Výrobci

OK

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.