Luxusní a značkové brýle a obruby levně Eurooptik.cz

online/eshop/výdejna

Co nabízíme?

Jsme eshop nabízející luxusní brýle a značkové dioptrické brýle, brýlové obrubyobroučky a značkové dámské sluneční brýle. Zároveň jsme rodinná firma, kde vše od nákupu po vyřizování objednávek probíhá v úzkém rodinném kruhu.

Díky tomu, že jsme oba prošli korporátním světem, je naším cílem mít od začátku co nejjednodušší procesy a co nejméně „koleček ve stroji“. Chceme, abyste vy, naši zákazníci, znali naše tváře, abychom pro vás byli partnerem a abyste věděli, s kým jednáte a od koho si dioptrické brýle a sluneční brýle kupujete.

Napsali o nás:

Eurooptik.cz media

Jak to všechno vzniklo?

Tak jako většina mladých podniků z posledních let, na začátku byla vlastní potřeba, kterou nešlo naplnit. Základní impuls pro vznik e-shopu Eurooptik.cz byla lehce zoufalá snaha si koupit moderní a hezké dioptrické brýle a brýlové obruby za rozumnou cenu.

Líbí se vám, co děláme?

Spojte se s námi na Linkedin-u, Facebooku, Instagramu a pomozte společně nabízet krásné brýle, brýlové obruby a sluneční brýle levně.

Nejčastejší dotazy - Eurooptik FAQ

Historie:

2009/2010 - V průběhu několika měsíců provozu jsme se přesvědčili, že o značkové dioptrické a sluneční brýle je značný zájem, a tak jsme se rozhodli do toho jít naplno. Ukončili jsme své pracovní povinnosti a začali se plně věnovat e-shopu Eurooptik.cz.

2010 - S většími objemy vyvstala potřeba se z živnostenského oprávnění přesunout na firmu, a tak vznikla Four M Company s.r.o., kde název tvoří iniciály jmen a příjmení zakladatelů MM a MM (čtyři M company).

2010/2011 - Velké množství modelů a značek skladem nás „donutilo“ vyjít zákazníkům vstříc a zřídit výdejové místo, kde si mohou veškeré brýle vyzvednout, vyzkoušet a zakoupit.

2011-2014 - Neustálá práce na sortimentu a neustálá snaha přinášet to nejlepší ze světa značkové módy a módních návrhářů. Stali jsme se tak jedním z největších e-shopů s nejširší nabídkou obroučků a dioptrických brýlí na trhu se značným přesahem na Slovensko.

2015 - Větší objemy a nabídka zboží si vyžádala přesun na nový systém, kdy i zároveň stránky prošly modernizací a sledují tak moderní trendy e-shopů. Založili jsme další e-shop zaměřený na celosvětové zákazníky s názvem Luxuryoptic.eu.

2016 - ... Situace u naší konkurence je stále stejná, oční optiky nabízí neznačkové brýle za ceny značkových a značkové za ceny kratší dovolené v zahraničí. Přibylo e-shopů, ale i tak značka Eurooptik.cz je stále mezi top 5 e-shopy nabízejícími kvalitní, moderní a krásné brýle levně. A nám v soukromí přibyly navíc tři starosti a radosti a na cestě je čtvrtá.

Eurooptik.cz - Heureka

Brýlové obruby můžete vybrat zde:
 

Dámské brýlové obruby levně 
Pánské brýlové obruby levně
 
Dámské sluneční brýle levně
Eurooptik.cz Nad Smetankou 9, Praha 9
online/eshop

Accept

By continuing to use the site, you agree to our use of cookies used to enhance your visitor experience.